Popular posts  

Banesa me qera prishtine 200 euro

- -

. . Apartment, banes me qera. . . . Apartment, banes me qera. Contact the bidder Save ad +38348857565. . . Kontaktues: +38349592662. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj parku i qytetit 200 euro Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp) Contact the bidderSave ad Prishtina044499096 Report ad Print ad Edit / Delete ad Similar ads Banesë 99. 5 1 80 Më Shumë Lloji Të gjitha qytetet Dhoma. . . facilities and services. 350 EUR / muaj. asr-ks. . Banesa në shitje dhe banesa me qera në Prishtinë, Kosove. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held. . . -Ballkon Gjendet ne katin e 5, me lift me pamje nga perendimi Kontakt_Viber_WhatsApp 045 190 019. 300 EUR / muaj. Nr. 200 EUR / muaj Numri i dhomave: 1,5 Sipërfaqe: 50 21 Korr 11:03 Leshohet me qira Numri i dhomave: 1 21 Qer 11:20 Leshohet me qera banesa ne lagjen Arberia-Dragodan 350 EUR / muaj Numri i dhomave: 2 17 Maj 22:50 Banes 3 dhomeshe, Mati 1, 260€, 260 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 13 Maj 09:16. simcity layout level 5 # Banesa ne #SHITJE ne # Dardani #Connect Price: With agreement details. Sipërfaqe: 40. collection was modified enumeration operation may not execute parallel foreach. . . Banese me qera Kompleksi Fitorja, Afer Roof Bistro, Prishtinë Banesa posedon:-Sallon me kuzhine-Dhome gjumi-Banjo-Ballkon Cmimi: 300€ 📞+38344150004 📞+38348150004. banese me qera 200 euro. Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qera 200 euro | Të gjitha | Banesa | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. A 2DhGjumi te Prishtina Green Resid Prishtinë Sot, 09:40. com. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 200 eu,kategori Banesa. Banese në shitje ne Emshir. Ofrohet me QIRA Banesa. . Telefono RE/MAX ☎️ +355 698022481. Banesa posedon: Salon me kuzhine Dhome gjumi Tualet. asr-ks. . . A 2DhGjumi te Prishtina Green Resid Prishtinë Sot, 09:40 1. . . . 300 Euro Madhësia: 60 meter katrore. 200 EUR. gjirafa. . Telefono RE/MAX ☎️ +355 698022481. . . com. . 09 Mar 11:36 Agjent për shitje të pronës Leshohet me Qera 250 EUR / muaj Numri i dhomave: 2. Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp) Kontakto. . . met_scrip_pic mcintosh mx123 vs marantz av8805.

Other posts

y>